Prosecco Golf Cup 2020 - Stabl 3 Cat

20-06-2020 - Giro: 1


Ora Tee
08:15 1 MARCHESINI FABIO ANTONIO 18VIACAVA RENATO 17MARINO ROSARIO 20PELOSIN ANDREA 8
08:25 1 MALKI DAVIDE 6RISSO GIOVANNI 12PrivacyAICARDI DAVIDE PAOLO 19
08:35 1 PELOSIN SEBASTIANO 6PONZIANI FRANCESCO 11PELIZZA FRANCESCO 6MANIERO LUDOVICO 11
08:45 1 RUPNIK GIORGIO 17CANESSA SEBASTIANO 15MONTEVERDE ERNESTO 18UVA CARLO 26
08:55 1 BOTTINO VITTORIO 21MONTEFIORI VALTER 19BISELLO ROBERTO 19MURIALDO UGO 19
09:05 1 COLANGELO MASSIMILIANO 14TOSCANO ANDREA 9BALESTRERO GUIDO 23STABILINI FRANCESCA 33
09:15 1 PARISIO ROBERTO GIUSEP 19BRAMBILLA VITTORIO 12PrivacyREPETTO GIAN LUCA 15
09:35 1 MONZANI EDOARDO 25PAVERI FRANCO 25CANTINO SERGIO 25PICCONE MIRKO 19
09:45 1 MIRELLI GIUSEPPE 12CANGEMI FEDERICO 15SOLARI LUCA 11SOLARI LUCA ARMANDO 7
09:55 1 BOLGE' MASSIMO 5LERTORA GIOVANNI 11BOZANO BENIAMINO 7PASTEUR CARLO 10
10:05 1 DETTONI MICHELE 22CARMINATI TITO 22COSULICH RICCARDO 19BURATTO LUCIO 22
10:15 1 FORNI ALESSANDRO 18MANZO FRANCESCO 21CAMPORA BARBARA 36BRUZZONE FEDERICO 19
10:25 1 RICORDINI LUCIANO 25SAMBUCETI PAOLO 10SANGUINETI NICOLETTA 16CATTARINI MASTELLI GIULIA 22
10:35 1 BAJ GABRIELLA 15MARIANI GIORGIO 14CASTELLO ALESSANDRO 15MARIANI CARLA 18
10:45 1 ARATA GIOVANNI 11MORCHIO GINO 11MEZZANOTTE ROBERTO 15CUNEO STEFANO 17
10:55 1 BOZZINI GIANFRANCO 19SPOSETTI AUGUSTO 7DI PIERRO MARCO 17BRUSA ENRICO 18
11:05 1 MAGRI LUIGI 12MAINIERI GIORGIO 33GUERZONI MASSIMO 16FUNDARO' PAOLO 11
11:15 1 DELLEPIANE RAFFAELE 18MARSANO GIUSEPPE 15ZERBA PAGELLA UMBERTO 19CICOGNA FURIO 12
11:25 1 ROSSI CORNELIO 25PALA RENATO 36VALERI VALERIO 24GUFFANTI PASQUALE 23
11:35 1 RUSSO BRUNO 14ROSSI STEFANO 22SERRA ORSO GIUSEPPE 16GRAZIANO MARCO 20
11:45 1 MANDIROLA EMMA 21MICHELI PAOLO 32BAILO GIANLUIGI 20LA GROTTA SALVATORE 20
11:55 1 ACQUARONE GUGLIELMO 29LUCATTINI LORENZO 16CAPOZZI PAOLO 21Privacy
12:05 1 BARBA ANTONIO 19RIOLA ATTILIO 16TRAVERSO GIUSEPPE 17MONDANI PIER MARIA 11
12:20 1 GADOLLA SERGIO LUIGI 11GADOLLA GIANFRANCO 13VEROLI ETTORE 15DODERO RAOUL 11
12:30 1 CONNIO FRANCA 24BURKE ELISABETTA 25VALENTINI G. FABIO 22GHIO ANGELO 27
12:40 1 CHIARVA STEFANO 20GADOLLA UMBERTO 17HART JOY 25BENEVENTANO ETTORE 13
12:50 1 SPINETTO ROBERTO 5PERONI RICCARDO 14PEROSIO FRANCESCO 12Privacy
13:00 1 VALLA MONICA 30TORIGGIA DANIELA 36PREDA STEFANO 25GAJANI DIEGO 28
13:10 1 GADOLLA ALESSIA 17GADOLLA PAOLA 19PrivacyCASTAGNOLA ALICE 31
13:20 1 ARATA FABIO 19ANGELETTI LUCREZIA 13SPINETTO GIULIA 18Privacy
13:30 1 ZANOTTI BARBARA 27GAMBINERI FRANCESCO 19BATTOCCHI FILIPPO 17ZIRON ALESSANDRO 24
13:40 1 FIJTEN CATHARINA 31CORVINO FABRIZIO 11SIGGIA FELICIA 34ROSSI MARIO 36