Bet for Ale - Stb 3 Cat

10-09-2023 - Giro: 1


Ora Tee
08:00 1 SCARRONE DAVIDE 3CARMINATI FRANCESCO 14AGNESE RAMONA 36MOMIGLIANO LORENZO 18
08:11 1 PELIZZA ROBERTA 27SOLARI TOMMASO 8PELIZZA FRANCESCO 8
08:22 1 PARODI FABRIZIO 13PELOSIN ANDREA 6SOLARI LUCA ARMANDO 11ANTONIETTI LUCA 13
08:33 1 GAZZO ENZO 21PEROTTI ATTILIO 25SPINETTO ROBERTO 7
08:44 1 GADOLLA FAUSTO 17GADOLLA UMBERTO 21OREFICE GIANMARCO 9COSULICH GIORGIO 14
08:55 1 PALA GIOVANNI 8DODERO RAOUL 11MESSINA STEFANO 8DE ROSA MARTINO 8
09:06 1 ORONTI MICHELE 27BARDAZZI ENRICO 30CARMINATI TITO 29COMPAGNONE ENZO 22
09:17 1 TORTORI DONATI PAOLO 24DE MARCO RICCARDO 14BARBIERI MAURO 14LUPO ANTONIO 16
09:28 1 FOINI DANIELE 20RAVANO ALBERTO 20BAJ GABRIELLA 20
10:55 1 CANESSA ANTONELLA 14BRACCI FABIOLA 14CATTARINI MASTELLI GIULIA 23BERSELLINI TINA 21
11:06 1 TRIPICIANO ANTONIO 24FARINA ANTONIO 22SALA MARCO 12TARAGONI MARIO 11
11:17 1 ZIZZO MARIA LAURA 33VILLA PAOLO 34BAGGETTA FRANCESCO 33RAPALLINI ATTILIO 23
11:28 1 GHIO ANGELO 32UGO GIUSEPPE 19ACQUARONE GUGLIELMO 36
11:39 1 LUCATTINI LORENZO 12CAPOZZI PAOLO 24CAPOZZI MARCO 23TRIPODI JASMIN 17
11:50 1 CAPOZZI LUIGI 25BORGHINI RENATO 34CAPOZZI FRANCESCO 17Privacy
12:01 1 MAGRI LUIGI 9SALMONI FEDERICO 8ANGHILERI ADAMO 6PETINO MICHELE 16
12:12 1 GADOLLA GIANFRANCO 17PERONI RICCARDO 16PESCETTO ROSELIN 12
12:23 1 BARONE BALDASSARRE 23CASSOLINO PIERCLAUDIO 29DROVANDI VITTORIO 18PERETTI COLO' FRANCESCO 19
12:34 1 NOVELLA MARIA PAOLA 26ANSELMI LUISA 35PARODI CAROLA 19VALLA MONICA 25
12:45 1 MURIALDO UGO 24BOLGE' MASSIMO 7TENDERINI CARLO 21BOTTINO VITTORIO 29
12:56 1 BAJ EMANUELA 12MORETTI CARMEN 27LEUMANN MARTA 25REMONDINI GIORGIA 21
13:07 1 MORANDO FEDERICA 16CASTAGNOLA STEFANO 22CAPPIELLO ALESSANDRO 18
13:18 1 PANTALEO PAOLO 16OSTET CHRISTIAN 14MOLINARI ALESSANDRO 27
13:29 1 GATTI ANDREA 10SOLARI LUCA 12CANGEMI FEDERICO 15MIRELLI GIUSEPPE 15
13:40 1 BISELLO ROBERTO 18DELLEPIANE RAFFAELE 17MONTEFIORI VALTER 24LERTORA GIOVANNI 12
13:51 1 SERRA DONATELLA 16SERRA EGIDIO 22POGGI MARCO COLOMBO 22CARLI LUCIANA 28
14:01 1 PrivacyFLORI GABRIELE 31CASTAGNETTI ENRICO 15PAVEL DAN 22
14:20 1 PEROSIO FRANCESCO 12GADOLLA SERGIO LUIGI 10FONTANA RENATO 20VALENTINI G. FABIO 20
08:45 15 ARATA FABIO 17PERNICIARO GIUSEPPE 33CASARTELLI MARIO EMILIO 30SCOGNAMIGLIO LUIGI 15
08:55 15 PAVERI FRANCO 28CANESSA SEBASTIANO 18MORCHIO GINO 9SGUERSO FILIPPO 16
09:05 15 ROSSI STEFANO 25GAMBERO CLAUDIO 18MEZZANOTTE ROBERTO 16SQUADRITO ANTONINO 17
09:15 15 JMODA ALESSANDRO 30COLANGELO MASSIMILIANO 11BIANCHI MARCELLO 20TONKENS MARK JAN SCHEL 26
09:25 15 ZALLIO FRANCESCO 22ORTOLANI FAUSTO 15BOZANO BENIAMINO 6RUSSO BRUNO 13
09:35 15 PRIPP CATRINE CECILI 26CIVITATE GIANLUCA 23PELLONI LUCA 16